banner
Ağu 1, 2021
39 Views

Clash of Clans Hileli Mod Apk İndir – 14.93.4 sürüm

Yazar:
banner

Mobil oyun dünyasının en sevilen ve en çok oynanan oyunlarından biri olan strateji oyunu Clash of Clans orjinal haliyle oynandığında bir süre sonra illa ki sıkıcı olabiliyor. Çok uzun bir süre bekleme, bitmeyen para sıkıntısı oyundan sizi ister istemez uzaklaştırıyor. Bunun için sizlere vermiş olduğum apk dosyasında sınırsız para hileli mod bulunmakta. Bu mod ile istediğiniz herşeyi alabilirsiniz. Süre beklemeden hemen para ile inşaatlarınızı hızlandırabilirsiniz. Bir saatten az bir sürede köyünüzü son derece gelişmiş hale getirebilirsiniz ve bunun için para ödemenize gerek yok!

Sistem gereksinimleri;

Sürüm: Clash of Clans 14.93.4
Boyut: 147 MB
Gereken Android Sürümü: 4.0.3 ve üzeri

Kurulum oldukça basit indirmiş olduğunuz apkyı telefonunuza kurarak ana ekrana gelen Clash of Clans ikonuna basarak oyuna basabilirsiniz. Kurulum için bilinmeyen aygıt yüklemesine izin vermelisiniz.

 

 

İNDİR

Kategoriler:
Apk İndir
banner
https://www.alihamza.com.tr

Yaş: 25 Şehir: Ankara Meslek: Elektrik Elektronik Bilgi: Wordpress, Php, Seo, Html, Apk

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

The maximum upload file size: 100 MB. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, code, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here